Typy venkovních žaluzií podle tvaru lamely
Typu C Typu S Typu Z
Ovládání
Manuální Motorické

Venkovní žaluzie

nekonečný výběr

zastřešen pod jedním produktem

Základ exteriérového stínění
Venkovní žaluzie jsou tak rozmanité jako architektura budov, ve kterých se používají. Lze je nejen vytahovat a stahovat, ale také zastavit v požadované pozici, což zaručuje optimální osvětlení nebo naopak zastínění prostoru. Umožňují tak plynulou regulaci slunečního světla a dodávají stavbě moderní a estetický vzhled.

Přednostní vlastnosti
Žaluzie nevynikají jen silnou a odolnou konstrukcí s mechanizmem chráněným před povětrnostními vlivy a při montáži do stropu také před vznikem vosích hnízd. Venkovní žaluzie se však ještě můžou chlubit významnými praktickými vlastnostmi, jako je například snížení nákladů na úpravu teploty v domě, zamezení hluku z venkovního prostředí, ochrana soukromí a zabránění předčasnému znehodnocení interiérového zařízení.

Efektivita zaručena
Zejména z důvodu klimatických změn a zvyšujících se nákladů na energie jsou exteriérové žaluzie v současnosti oblíbeným druhem stínící techniky. Venkovní žaluzie ovlivňují správné rozložení teploty v místnosti a díky nim je při venkovní teplotě 35 ° C možné snížit teplotu budovy o 8-9 ° C. Během zimního období při stažené žaluzii naopak ušetříte náklady na vytápění. V případě, že jsou žaluzie napojeny na inteligentní elektroinstalaci, dokáží simulovat vaši přítomnost a odradit nechtěného návštěvníka od svého úmyslu, čímž lze do jisté míry připsat exteriérovým žaluziím i bezpečnostní funkci.

Máte zájem o konzultaci
nebo cenovou nabídku?