Typy slunolamů
Horizontální Vertikální

Hliníkové slunolamy

inovativní řešení

exteriérové solární ochrany

Unikátní vlastnosti
Hliníkové slunolamy jsou inovativním řešením exteriérové solární ochrany, které dopomůže nejen jedné z nejefektivnější forem ochrany interiéru před sluncem, ale také výrazné energetické úspoře.

Jednička ve své třídě
V porovnání s ostatními druhy stínicí techniky vynikají slunolamy takovými vlastnostmi, jako je značná odolnost vůči povětrnostním vlivům – nevadí jim slunce, déšť, mráz ani sníh. Stejně tak jsou odolné vůči korozi. Slunolamy jsou vyráběny z extrudovaných hliníkových profilů a tak mají v podstatě neomezenou životnost, navíc jsou lehké a jejich výroba ohleduplná k životnímu prostředí.

Myslete dopředu 

Slunolamy nemají jen stínicí funkci, ale stejně tak mohou sloužit i jako přirozená řízená ventilace a účinně tak zabraňovat tomu, aby v uzavřených místnostech docházelo ke vzniku plísní. Zajišťují také dlouhou životnost jednotlivých stavebních komponentů.

Moderní design

Další výhodou slunolamů je jejich vzhled. Díky svému modernímu designu pomáhají dotvářet vzhled fasády. Slunolamy tak můžeme zahlédnout už nejen na průmyslových stavbách, kancelářských a administrativních budovách, ale také na rodinných domech.