Bioklimatická pergola Meridiem

nadčasový produkt

s nevídanými funkcemi a dokonalým zpracováním

Kouzlo Meridiem
Na první pohled Vám pergola vyrazí dech svou vizuální jednoduchostí, která je okořeněna stylem kubismu. Je tvořena extrudovanými hliníkovými profily, které je možné ukotvit k domu nebo samostatně postavit. Pergola tedy bude plně respektovat architekturu domu a dále ji rozvíjet. Její zásluhou tak vznikne maximální propojení domu se zahradou a vdechne obydlí neotřelý styl.

Více než střecha nad hlavou
Hliníková pergola disponuje zastřešením tvořeným naklápěcími lamelami, díky čemuž dosahuje nevídané bioklimatické funkce a kompletní voděodolnosti. V parném horku zajistí příjemný proud čistého vzduchu a v případě deště se lamely uzavřou a ochrání Vás i zahradní nábytek.

Odtok vody je pak dále integrován skrz nosné stojiny pergoly, aby odpadla veškerá starost. A co sníh? Bioklimatická pergola Meridiem si umí poradit i se sněhovou nadílkou. V případě sněžení se lamely uzavřou obdobně jako u deště a nosnost střechy je konstruována tak, aby překonala zimní čas v našich klimatických podmínkách bez jakýchkoliv problémů.

Originalita a luxus
Bohaté příslušenství dodává Meridiem jedinečnost a nadstandard a to pořád za dostupnou cenu. Celá pergola se může doplnit látkovým stíněním v podobě screenových rolet různých barev, posuvnými panely, či skleněnými stěnami. Pohodlí se dá ještě umocnit LED osvícením nebo infra vytápěním. Dešťový, sluneční, či větrný senzor patří k vrcholům nabízeného příslušenství a zajišťuje absolutní komfort. Všechny funkce se ovládají jednoduše pomocí ovladače a vzhledem k tomu, že se inteligentní ovládání domácnosti v dnešní době těší velké oblíbenosti, nabízí se jeho propojení s pergolou.

Pergola Meridiem Glass

výjimečný produkt

na evropském trhu s minimalistickými tvary

Nádech kubismu a špetka exkluzivity
Pergola Meridiem Glass se jako první výrobek svého druhu na našem trhu může pochlubit zcela rovnou konstrukcí se zasklenou střechou. Zastřešení je vyspádované uvnitř konstrukce, díky čemuž pergola disponuje jedinečným moderním designem skloubeným s kouzlem kubistických tvarů.

Je na čem stavět
Stejně jako tomu je u bioklimatické pergoly Meridiem, konstrukce pergoly je tvořena extrudovanými hliníkovými profily té nejvyšší kvality. Uvnitř konstrukce je integrovaný okapový systém, který odvádí dešťovou vodu přes nosnici pergoly. Díky hliníkovému zpracování se MM Glass může pyšnit označením nestárnoucí a bezúdržbová. Pergola tedy v sobě odráží excelentní kvalitu a velmi vítané vlastnosti.

Střecha je základ
Jak již z názvu Meridiem Glass vyplývá, dominantou pergoly je sklo. Zastřešení pergoly je navrhnuto z bezpečnostního skla, které má zaručenou výdrž zatížení sněhu v našich kontinentálních podmínkách. Na přání zákazníka je také možné vyhotovit střechu z polykarbonátu.

Zastínění jako doplněk
Pro absolutní komfort během užívání pergoly doporučujeme pergolu doplnit o speciální zastínění střechy, či bočních stěn, které zajistí nejen ochranu před sluncem, ale také před nepříznivými vlivy počasí, či ochranu soukromí.

Pergola Bavona Softtop

středozemní šarm

s pohyblivým látkovým zastřešením

Relaxujte na čerstvém vzduchu a užívejte si komfort díky spolehlivé ochraně před nepříznivým počasím a sluncem. Užívejte si souhry světla a stínu. Design Bavona Vás okouzlí svými moderními kubickými tvary a rafinovanou integrovanou technikou. Pergola je zhotovena na míru, dle individuálních potřeb, v různých kombinacích barev, s různými pokročilými technickými doplňky.

Střešní systém je u pergoly Bavona Softtop vyřešen integrovanou shrnovací markýzou. Polyesterový potah je odolný nejen proti nepříznivému počasí, ale nabízí také nejlepší ochranu před horkem (požární ochrana třídy B1), UV zářením a také před deštěm. Shrnovací markýza se dá pohodlně ovládat jedním tlačítkem do požadované polohy a umožňuje tak přímý pohled na oblohu.

Pergola Terrado

prosklená střecha

s možností integrované markýzy

Nezáleží na tom, zda svítí slunce nebo prší. S prosklenou pergolou Terrado jste připraveni na jakékoliv počasí. Robustní prášková barva na hliníkové konstrukci a integrované bezpečnostní sklo tvoří základ proskleného střešního systému. Pergola je dodávaná v 2° až 25° sklonu v závislosti na parametrech pergoly. Integrovaný okapový systém se stará o odtok dešťové vody a zajišťuje jistou bezstarostnost.

Doplněním o venkovní stínění, bočními skly nebo jinými systémy, můžete pergolu Terrado individuálně přizpůsobit vašim požadavkům. Při volbě správných doplňků tak můžete prodloužit obývací pokoj a nebo si vytvořit obdobu zimní zahrady.

Pergola Pergolino

rolovací zastřešení

s jednoduchým, byť pevným základem

Rozšířením rozměrů u osvědčené terasové markýzy Pergolino si nyní můžete decentně zastínit i značně velké plochy. Ať už na soukromé oslavě nebo v restauraci, Vy i Vaši hosté budete perfektně chráněni před sluncem i deštěm. Dodatečně je možno namontovat i postranní a přední zastínění, abyste se na své terase cítili ještě lépe.

Opěrný profil pod vodícími lištami propůjčuje výrobku vysokou stabilitu. Pergolino tak odolává i zátěži větru a počasí. Robustní zařízení se snadno a rychle montuje. Zabudovaným pružinovým mechanismem dosáhnete konstantního napětí látky v každé pozici a silný elektrický pohon zaručí snadné ovládání.

Máte zájem o konzultaci
nebo cenovou nabídku?