Ovládání
Manuální Motorické

Twintex

den a noc

za sekundu lusknutím prstů

Pruhy vpřed
Celé tajemství rolet Twintex spočívá v tom, že vypadají a fungují jako rolety, přitom regulaci světla zajišťují překrýváním pruhů jako žaluzie. Na látce se totiž střídají zatemňovací a transparentní pruhy. Jejich vzájemné překrývání umožňuje vysokou regulaci průniku světla . Šířka jednotlivých pruhů je závislá na výběru látky. Pokud je instalováno více zatemňovacích rolet vedle sebe, docílí se dokonalého vzhledu celé sestavy pomocí sladění pruhů.

Standardní provedení
Zatemňovací rolety Twintex jsou běžně dodávány v bílé nebo šedé barvě. Samozřejmostí je i kovový řetízek, který dotváří celkový designový vzhled výrobku. Návin látky v horní části je možné skrýt do kazety, která může být nalakována do některého z barevných tónů použitých v interiéru.

Nebojte se kombinace
U Twintexu je možné kombinovat jednotlivé typy a barevné provedení konzol, spodních zátěžových lišt a řetízků. Obdobně jako u látkových rolet je možné i zatemňovací rolety Twintex ukotvit pomocí nových designových konzol z řady Infinity.

Montáž
Twintex je možné montovat na stěnu i na strop. Na rozdíl od klasické látkové rolety je Twintex standardně dodáván s montážním profilem, který instalaci výrazně usnadní.

Máte zájem o konzultaci
nebo cenovou nabídku?