Ovládání
Manuální Motorické

Dřevěné žaluzie

přirozenost a luxus

společně v jednom produktu

Nový trend na trhu
Dřevěné žaluzie se zaručeně stanou Vaší láskou na první pohled. Ve stínící technice nic nedokázalo natolik skloubit přirozenost a luxus do jednoho produktu, jako to zvládly dřevěné žaluzie. Exkluzivní žaluzie jsou tak velkým trendem, který odráží jedinečnost Vás i Vašeho domu a přitom zaručuje účinnost jako praktický stínící prvek.

Užijte si útulnost afrického dřeva
K výrobě rolet se používá vrba Abachi, dřevina původem z Afriky. Tato exotická vrba je známá jako lehký a měkký materiál bez suků. Díky nízké teplené vodivosti navíc dřevěné stínění zbytečně neohřívá interiér.

100 podob dřevěného stínění
K docílení perfektního dojmu z lamelových žaluzií slouží šíře možností povrchových úprav a barevného řešení. Pro přirozený vzhled dřeva se lamely ošetřují pro zdůraznění jeho struktury. Barvy čítají žluté, červené, hnědé i černé odstíny dřeva.

Pečlivý výběr a údržba dřevěného stínění
Při zvažování objednávky žaluzií z přírodního materiálu mějte však na paměti, že víc než jiný reaguje na podmínky okolního prostředí. Na životnost stínicího prvku má vliv vlhkost, zvýšená teplota i sluneční záření. Působení prostředí lze částečně omezit speciální povrchovou úpravou. Mimoto se čím dál častěji ošetřují dřevěné žaluzie nehořlavým nátěrem.

Máte zájem o konzultaci
nebo cenovou nabídku?