Japonské posuvné stěny

variabilní použití

panelového zastínění

Vysoká variabilita
K výhodám japonských stěn patří zejména vysoká variabilita. Panelové posuvné stěny jsou ideální pro zastínění velkých ploch nebo předělení prostoru. Jejich využití je téměř neomezené. Stěnové panely můžeme použít nejen jako stínicí prvek, ale také například místo dveří k vestavěným skříním nebo k zakrytí výklenků.

Systém panelové posuvné stěny
Panelové posuvné stěny se skládají z hliníkového profilu a samotného stínícího materiálu. V nabídce jsou dvou až pěti drážkové profily. Počet drážek odpovídá počtu panelů. Celkový počet panelů můžeme navýšit kombinací dvou profilů. Samotné panely jsou k jezdcům uchyceny pomocí suchého zipu nebo pohledové lišty. To umožňuje jejich snadnou výměnu bez nutnosti úpravy horního nosiče.

Látky
Japonské záclonové panely je možné vyrobit z roletových i závěsových látek. Pro klienty, kteří chtějí stínící prvek přizpůsobit stávajícím doplňkům v interiéru, můžeme vyrobit panely z látky dodané zákazníkem nebo zajistit potisk panelů navrženým vzorem.

Jednotlivé typy provedení panelů
V naší nabídce máme nyní několik typů provedení japonských stěn. Základní provedení zahrnuje horní uchycení a spodní zátěžovou lištu vsunutou do tunýlku. Pokud je panel z roletové látky, může být doplněn nalepenými designovými lištami. Potřebné vypnutí panelů ze závěsových látek zajistí laminátové výztuže. Častou variantou je také provedení, kdy je horní profil delší než celková šířka zastíněné plochy. To umožňuje parkování látkových panelů mimo zastíněnou plochu a nedochází tak k jejímu zúžení.

Máte zájem o konzultaci
nebo cenovou nabídku?