Ovládání
Manuální Motorické
Typy markýz
Camabox BX4500 Camabox BX4000 Purabox BX 1500 Casabox Select Box Resobox BX8000 Mesabox

Kazetová markýza

dárce stínu

elegantně zabalený

Kloubové a teleskopické markýzy v zasunutém stavu chrání  před znečištěním látku i mechanické díly elegantní a vůči korozi odolný hliníkový kastlík.
Díky elegantnímu tvaru a kompaktní konstrukci využívají kazetové markýzy architekti a investoři s vysokými nároky na estetický vzhled.
Pevný hliníkový kastlík také zaručuje dobrou ochranu před vandalismem. Proto můžeme tyto markýzy rovněž doporučit provozovatelům gastronomických zařízení nebo soukromým zákazníkům, kteří jsou často na cestách.

Kazetové markýzy se vyrábějí individuálně na míru a nabízejí maximum možností. Stálé kontroly kvality a použití ověřené značkové tkaniny s až 100% ochranou proti UV záření zaručuje nejvyšší bezpečnost i funkčnost markýzy.

Vyberte si ze 7 druhů markýz, z více než 400 látkových vzorů a tisíce barevných kombinací. Elektrický pohon zajistí pohodlnou manipulaci a je možno ho na přání zákazníka dovybavit řídícími jednotkami a senzory na počasí.

Otevřená markýza

univerzální zastínění

pro terasu i venkovní restauraci

Kompaktní markýzy byly sestaveny pro univerzální zastínění teras, zahradních posezení v soukromé i gastronomické oblasti. Variabilní možnosti upevnění umožňují bezpečnou a jistou montáž na stěnu, do stropu nebo do krokve.

Díky rozšíření, jako je ochranná stříška, spouštěcí volán-plus nebo variabilní nastavení úhlu sklonu se nechají otevřené markýzy individuálně přizpůsobit různým podmínkám. Díky speciální kombinaci ramen a konzolí je možný výsuv až do 5 metrů.

Stálé kontroly kvality a použití ověřené značkové tkaniny s až 100% ochranou proti UV záření zaručí nejvyšší bezpečnost i funkčnost markýzy. Vyberte si z 350 designů potahů a tisíců kombninací barev. Podle modelu a požadovaného komfortu může být dosazený buď manuální pohon – klika nebo elektomotor, který se nechá optimálně a zcela pohodlně ovládat pomocí dálkového ovládání a navíc se dá řídit sluneční nebo větrný senzor.

Ovládání
Manuální Motorické
Typy markýz
Azur Sigma Ideal Select Jumbo